STOLIK 50/50

Stolik 50/50 z drewna, wysokość do wyboru.

Więcej szczegółów


86,00 zł brutto

351 dostępnych

Stolik wykonany został z drewna. Surowy stan drewna umożliwia samodzielne pomalowanie stolika.W przypadku wybrania stolika bezbarwnego jest on pomalowany lakierem bezbarwnym natomiast malowany jest pokryty bejcą i lakierem.

Możliwość wyboru kolorów z naszej palety czas realizacji do 10 dni ( malujemy zawsze w każdą sobotę do godziny 11:00 !!! Planowana wysyłka we wtorki i w środy!!! )

 Stolik doskonale uzupełni umeblowanie pokoiku Twojego dziecka. Jest funkcjonalny i nie zajmuje dużo miejsca. Stolik zapewnia wystarczającą ilość miejsca do zabawy dla kilkorga dzieci. Twoje pociechy odnajdą przy nim doskonałe miejsce do zabawy, rysowania i malowania, a nawet spożywania posiłków.

W trosce o bezpieczeństwo Twojego dziecka wszystkie elementy stolika zostały starannie wygładzone i zaokrąglone!!!

Stolik przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Dlaczego warto kupić stolik drewniany??? Ponieważ będzie on służył Tobie i Twojej rodzinie przez długie lata. Jest solidny i można go wielokrotnie składać i rozkładać. Stolik sprawi że każde pomieszczenie stanie się ciepłe i jaśniejsze.                                                                                Wymiary stolika:

                                                  długość 50 cm, szerokość 50 cm

                                          wysokość do wyboru: 46 cm, 52 cm lub 58 cm

SCHOWEK DO STOLIKA :

Schowek pod blatem został uzyskany poprzez dorobienie dna do ramy blatu oraz wyposażenie samego blatu w ruchome zawiasy oraz dwa podnośniki pneumatyczne. Dzięki podnośnikom blat z łatwością można otwierać i jednocześnie stanowią one zabezpieczenie przed gwałtownym zamknięciem i przytrzaśnięciem rączek dziecka.

Dzięki tej opcji dodatkowej uzyskujemy praktyczny schowek, który znajduje się pod blatem stolika, gdzie można przechowywać różne przedmioty np. kredki, farby i inne przybory do malowania, rysowania, pisania.

                                                                           Wymiary schowka:

                                                           wysokość 6 cm,

                                                           długość 38 cm,

                                                           szerokość 38 cm 
Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj