ZESTAW Z KRZESŁAMI

Zestaw: stolik i 2 krzesła ze schowkiem.

Więcej szczegółów


267,00 zł brutto

900 dostępnych

Komplet składa się ze stolika i dwóch krzesełek . Krzesełka posiadają praktyczny schowek pod siedziskiem. Wykonany został z  drewna świerkowego. Surowy stan drewna umożliwia samodzielne pomalowanie zestawu. W przypadku wybrania zestawu bezbarwnego jest pomalowany lakierem bezbarwnym natomiast malowany jest pokryty bejcą, a następnie lakierem.

Możliwość wyboru kolorów z naszej palety czas realizacji do 10 dni ( malujemy zawsze w każdą sobotę do godziny 11:00 !!! Planowana wysyłka we wtorki i w środy!!! )
Mebelki w żywych kolorach doskonale uzupełnią umeblowanie pokoiku Twojego dziecka sprawią, że jego wnętrze stanie się ciepłe i radosne. Są funkcjonalne i nie zajmują dużo miejsca. Krzesełka są bardzo wygodne i wyposażone w praktyczny schowek znajdujący się pod siedziskiem, w którym można schować zabawki. Stolik zapewnia wystarczającą ilość miejsca do zabawy dla kilkorga dzieci. Twoje pociechy odnajdą przy nim doskonałe miejsce do zabawy, rysowania i malowania, a nawet spożywania posiłków.
Możliwość doposażenia zestawu w schowek/otwierany blat - opcja dodatkowo płata 27 złote ( nie malowany) lub 34 zł ( malowany ).

W trosce o bezpieczeństwo Twojego dziecka wszystkie elementy mebelków zostały starannie wygładzone i zaokrąglone!!! Zmykanie schowka jest bezpieczne dla paluszków Twoich dzieci dzięki specjalnemu wyprofilowaniu elementów krzesełka i ławeczki!!!

Mebelki przeznaczone są do samodzielnego montażu.


Dlaczego warto kupić meble drewniane??? Ponieważ będą one służyły Tobie i Twojej rodzinie przez długie lata. Są one solidne i można je wielokrotnie składać i rozkładać. Sprawią one, że każde pomieszczenie stanie się ciepłe i jaśniejsze.


Wymiary:
Krzesełko maluch:
wysokość całkowita 57cm, wysokość siedziska 26cm, długość 30cm, szerokość 30cm.

Krzesełko starszak:
wysokość całkowita 62,5cm, wysokość siedziska 30cm, długość 33cm, szerokość 33cm.

Krzesełko junior:
wysokość całkowita 68cm, wysokość siedziska 34cm, długość 37cm, szerokość 37cmStolik maluch:

wysokość 46cm, długość 75cm, szerokość 50cm

Stolik starszak:

wysokość 52cm, długość 75cm, szerokość 50cm

Stolik junior:

wysokość 58cm, długość 75cm, szerokość 50cmKoszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj