KOMPOSTOWNIK SZEŚCIOKĄTNY 3100 L

KOMPOSTOWNIK SZEŚCIOKĄTNY  3100 L

Kompostownik sześciokątny 3100l, z drewna świerkowego.

Więcej szczegółów


200,00 zł brutto


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zastanawiasz się co zrobić z odpadami powstającymi w ogrodzie, takimi jak: resztki skoszonych traw, chwastów, liści, pędów i wielu innych odpadów organicznych powstających w gospodarstwie domowym. Kompostownik jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Kompostownik jest nowy prosto od producenta. Wykonany w całości z drewna, będzie on praktycznym wyposażeniem Twojego ogrodu, jest solidnie i estetycznie wykonany dokładnie taki jak na zdjęciach - kup teraz, a sąsiedzi na pewno będą zazdrościć!!!

W porównaniu z produktami konkurencji, której elementy kompostowników nie są estetyczne - deski pochodzą prosto od "piły", w naszych kompostownikach wszystkie deski są heblowane, pozbawione zadziorów, a ich kanty są zaokrąglane. Dzięki temu nasze kompostowniki są estetyczne i nie tylko nie będą szpecić Twojego ogrodu, ale staną się jego ozdobą.

Do impregnacji kompostowników używamy tylko najlepszej klasy Impregnatu Extra firmy:
Impregnat ten doskonale chroni drewno przed działaniem czynników atmosferycznych i zabezpiecza przed: sinizną, grzybami domowymi, grzybami pleśniowymi i owadami - technicznymi szkodnikami drewna.

Wymiary:
220x190x100cm
pojemność ponad 3100 litrów.
Skład opakowania:

3 deski wąskie,

33 deski szerokie,

3 moduły.Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj