KOMPOSTOWNIK 1200

Kompostownik kwadratowy otwierany 1200l, z drewna świerkowego.

Więcej szczegółów


145,00 zł brutto

5 dostępnych

Zastanawiasz się co zrobić z odpadami powstającymi w ogrodzie, takimi jak: resztki skoszonych traw, chwastów, liści, pędów i wielu innych odpadów organicznych powstających w gospodarstwie domowym. Kompostownik jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
Kompostownik posiada system otwierania u dołu. Dolne rzędy desek z dwu stron można swobodnie wyjmować. Umożliwia to wybieranie rozłożonego już kompostu przy jednoczesnej możliwości dosypywania nowych odpadków od góry.


Kompostownik jest nowy, prosto od producenta. Wykonany w całości z drewna, solidnie i estetycznie, będzie on praktycznym wyposażeniem Twojego ogrodu.

Deski pochodzą prosto od "piły", wszystkie deski są heblowane, pozbawione zadziorów, a ich kanty są zaokrąglane. Dzięki temu nasze kompostowniki są estetyczne i nie tylko nie będą szpecić Twojego ogrodu, ale staną się jego ozdobą.

Do impregnacji kompostowników używamy tylko najlepszej klasy Impregnatu Extra firmy:
Impregnat ten doskonale chroni drewno przed działaniem czynników atmosferycznych i zabezpiecza przed: sinizną, grzybami domowymi, grzybami pleśniowymi i owadami - technicznymi szkodnikami drewna.

Wymiary:
120x120x100cm
pojemność ponad 1200 litrów.
Skład opakowania:

2 deski wąskie,

22 deski szerokie,

2 moduły.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj