O nas

Firma:

DREWNIANE WYROBY ŁUKASZ KUDZIA
34-222 ZAWOJA , ZAWOJA 1666
Nip. 552-156-81-77
Regon 492933331

tel. : 607771064
e-mail: drewnianewyroby@o2.pl

 

Nasz firma działa na rynku od roku 1993.

We wcześniejszych latach była prowadzona przez mojego ojca oraz dziadka i funkcjonowała na zasadach pracy dorywczej ( chałupniczej) . Początkowo zajmowała się jedynie produkcją prostych wyrobów z drewna m.in.  palet , boazerii , beczek  później podjęła się produkcji drewnianych elementów do żyrandoli , przyjmowała  dodatkowo zlecenia od pobliskich firm.

W 2004 roku rozpocząłem studia zaoczne na kierunku Zarządzania i Inżynierii Produkcji i wówczas ojciec przekazał mi maszyny i urządzenia dzięki czemu mogłem rozpocząć działalność na własną rękę.

Kierunek studiów wybrałem świadomie wierząc iż wiedza teoretyczna przyda mi się w zarządzaniu firmą, a praktyczną nabyłem pracując u taty.

Na początku kontynuowałem produkcję wyrobów wykonywanych przez firmę ojca i współpracowałem z większymi firmami które zajmowały się wysyłką towarów na export były to m.in. mebelki dla dzieci ,stojaki na CD ,podstawki pod kwiatki.  Z upływem lat niektóre z tych firm zaprzestały swej działalności więc byłem zmuszony szukać nowych rynków zbytu i rozpocząłem handel po przez allegro pod Nickiem szczapa_allegro  . Zaczynałem sprzedaż od kilku aukcji , które cieszyły się dużym uznaniem i dobrą opinią Klientów. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta poszerzam swój asortyment o nowe produkty , na bieżąco poprawiam ich jakość  . Dostosowuje się do potrzeb i uwag Klienta . Wdrażam nowe technologie obróbki drewna stosuję nowoczesne ekologiczne materiały do produkcji.

Poprzez utworzenie strony internetowej moja firma pragnie otworzyć się na szerszego odbiorcę by powiększyć swoją sprzedaż tak hurtową jak i detaliczną . Logo firmy wpłynie na promocję produktów mojej marki a firma stanie się bardziej rozpoznawalna na rynku.

Głównym celem mojej firmy jest tworzenie produktów z drewna wysokiej jakości i ich konkurencyjna cena. A wszystko po to aby zdobyć zaufanie i uznanie Klientów.

Przedsiębiorstwo wykorzystuje środki Unii Europejskiej
Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj